Nasi uczniowie na Wielkiej lekcji WF

       22 czerwca 2022r na hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się „Wielka lekcja w-f z siatkówką”. Inicjatorami tej imprezy były Fundacja Orły Sportu oraz Fundacja Glinka Academy. Wsparcia projektowi udzieliło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

     W lekcji uczestniczyło blisko 200 dzieci z przemyskich szkół w tym uczniowie naszej szkoły klasa III oraz VI Szkoły Podstawowej. Zajęcia rozpoczęły się od wspólnej rozgrzewki. Następnie dzieci, podzielone na grupy, ćwiczyły na 8 różnych stacjach z ćwiczeniami siatkarskimi. Odbył się quiz historyczny oraz mini turniej piłki siatkowej. Za wiedzę w quizie historycznym uczennica klasy 6SP, Natalia Baczyk, otrzymała bon do wykorzystania w Bowling Club Japa. Na koniec zajęć uczestniczy mieli okazję zdobyć autograf i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z jedną z najskuteczniejszych siatkarek świata Małgorzata Glinka – Mogentale OFC.

     Za aktywny udział w zajęciach każdy uczeń naszej szkoły otrzymał medal oraz drobny upominek. Dla uczestniczącej w zajęciach młodzieży było to świetne zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji.

« z 14 »