SUKCESY UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LEKSYKALNYM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MEMORY MASTER”

Otrzymaliśmy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z języka angielskiego ‘Memory Master’. Z przyjemnością informujemy, że 4 uczniów uzyskało tytuł Laureata w tym konkursie a 3 uczniów zostało wyróżnionych. I tak, Laureatami III stopnia zostali: Damian Werhun (7SP), Natalia Baczyk (6SP), Lena Sadowska (6SP) i Olga Werhun (5 SP). Wyróżnione uczennice to Emilia Huzij-Narożnowska (8SP) oraz Amelia Róg (6SP).

Konkurs tradycyjnie miał formę testu sprawdzającego znajomość słownictwa  z języka angielskiego. Przygotowując się do konkursu, uczniowie korzystali z darmowych aplikacji oraz gier, które pomogły im w lekki sposób uczyć się nowego słownictwa i utrwalać to, które znają. Był to również doskonały sposób na wykorzystanie nowoczesnych technologii w nauczaniu.

Wszystkim laureatom i uczniom wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂