Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września, po wakacyjnej przerwie, w ‘Szaszkewiczówce’ zabrzmiał szkolny dzwonek. Uroczystość inauguracji roku szkolnego 2023/2024 tradycyjnie poprzedziła Służba Boża w Soborze Archikatedralnym św. Jana Chrzciciela, koncelebrowana przez księży katechetów. Następnie, już w murach szkoły, Pani Dyrektor Joanna Baran, po raz pierwszy na tym zaszczytnym stanowisku, serdecznie powitała zgromadzonych uczniów, rodziców, duchownych, nauczycieli oraz przyjaciół naszej szkoły.

W czasie inauguracji nowego roku szkolnego, odbyła się również ceremonia pasowania na ucznia klasy pierwszej Szkoły Podstawowej oraz przyjęcie do grona społeczności szkolnej uczniów klasy pierwszej Liceum. To wydarzenie wzbudziło wiele emocji zarówno wśród uczniów, jak i rodziców. Pierwszoklasiści w strojach galowych recytowali tekst ślubowania, a następnie pasowani zostali na ucznia przez Panią Dyrektor symbolicznym ołówkiem.

Na koniec spotkania, Dyrektor Szkoły życzyła wszystkim uczniom radości i zapału do pracy, nauczycielom satysfakcji i sił a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Pragniemy dołączyć do gratulacji i życzeń złożonych dziś przez księdza mitrata Bogdana Stepana oraz Przewodniczącą Rady Rodziców, panią Tamiłę Jakubowską, skierowanych do nowego kierownictwa szkoły.

Pani Dyrektor Szkoły Joannie Baran oraz zastępcy dyrektora Pani Marii Begijowskiej życzymy sił i satysfakcji z realizacji zawodowych zamierzeń, owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami, rodzicami i organem prowadzącym oraz trafnych decyzji w zarządzaniu szkołą. Niech zaangażowanie i troska o powierzoną placówkę, przełoży się na dalsze, wspaniałe efekty jej działalności.

Z wyrazami życzliwości i wsparcia,

cała społeczność 'Szaszkewiczówki’

« z 8 »