„Przerwa na czytanie” w naszej szkole

Wspaniałe jest być częścią czegoś WIELKIEGO! Właśnie taka jest Międzynarodowa Akcja „Przerwa na czytanie”. Czytaliśmy szybko, wolno, z pasją, dla towarzystwa, z uwagą, po obrazkach, nawet wspak, siedząc, stojąc, po turecku, w klasie, holu, bibliotece… Każdy czytał tak, jak lubi i co lubi! Jaka szkoda, że przerwy mamy takie krótkie… Dla naszej Szaszkewiczówki jest to pierwszy udział w kampanii, ale z całą pewnością nie ostatni! MAMY TO – swój udział w biciu rekordu!!

Wydarzenie realizowane jest w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom, a jego organizatorem jest Biblioteka Pedagogiczna Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wlkp. #przerwanaczytanie

« z 10 »