Noworoczny bal w Krośnie

4 lutego 2017 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w dorocznym Balu Charytatywnym, który odbył się w hali MOSIR w Krośnie. Jednym z głównych inicjatorów i organizatorów tej imprezy jest Jerzy Krzanowski – Konsul Honorowy Ukrainy w Rzeszowie z Grupą „Nowy Styl”. Ten organizowany od wielu lat bal, jest wielką atrakcją dla dzieci i młodzieży, z konkursami, zabawą, mnóstwem smakołyków oraz prezentami od św. Mikołaja. Każdego roku impreza ma inny motyw przewodni z walorem integracyjnym i edukacyjnym. „Na Biznesowym Parkiecie” to temat tegorocznego balu. Wszystkim uczestnikom, w lekki i przyjemny sposób, przedstawiono reguły rządzące światem biznesu, ekonomii i finansów.
Wieczorem na bal przybył św. Mikołaj z workiem pękającym od ilości prezentów dla każdej z placówek. Mikołaj nie zapomniał również o uczniach naszej szkoły i na ręce naszych nauczycieli wręczył czek.

ZSO Nr 2 w Przemyślu serdecznie dziękuje organizatorom balu za zaproszenie, wspaniały prezent dla szkoły i zabawę, której z niecierpliwością wyczekujemy cały rok.