Nauczyciele naszej szkoły wyróżnieni!

     14 października 2022r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w Sali Kolumnowej Wojewódzkiego Urzędu w Rzeszowie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz medali za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

      Mamy przyjemność poinformować, że dwoje nauczycieli naszej szkoły, pani Dyrektor Joanna Baran i pan Mieczysław Jałocha, nauczyciel wychowania fizycznego, otrzymali kolejno Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz Medal Komisji Edukacji Narodowej, podsumowujący 30 lat pracy w zawodzie nauczyciela.

     Gospodarzem spotkania była pani Małgorzata Rauch, Podkarpacki Kurator Oświaty, która podziękowała wyróżnionym za zaangażowanie i pasję z jaką wykonują powierzone obowiązki.

    Dzień wcześniej, 13 października, w Przemyskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość, na której to pani Anna Leskiw, nauczyciel języka polskiego, otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla.

Składamy serdeczne gratulacje nagrodzonym nauczycielom  i życzymy kolejnych lat pracy, wykonywanych z niezmienną pasją i oddaniem.

« z 2 »