Konkurs plastyczny „Wielkanocne Tradycje” rozstrzygnięty!

Celem konkursu jest kultywowanie tradycji, rozwijanie kreatywności, prezentacja dziecięcej twórczości plastycznej, wymiana doświadczeń i spostrzeżeń z zakresu technik plastycznych.

Po obejrzeniu 870 prac zakwalifikowanych do konkursu plastycznego „Wielkanocne Tradycje” Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach.

W I kat. 6-9 lat, kl. I – III PRACA PRZESTRZENNA (palma wielkanocna)

otrzymała Ladymyra Subtelna – lat 8, kl. III,

Szkoła Podstawowa nr 17 w Przemyślu.

Laureaci konkursu otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Jury składa podziękowanie wszystkim uczestnikom konkursu. Laureatom gratuluje nagród i wyróżnień. Podziękowania również adresuje do nauczycieli, instruktorów, opiekunów i rodziców pod kierunkiem których powstały prace. Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.