WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI”

WYNIKI KONKURSU „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z BAJKI”

16 listopada 2021 roku w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej im. J.G. Pawlikowskiego w Przemyślu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Moja ulubiona postać z bajki” (dla uczniów klas I – III szkół podstawowych), zorganizowany z okazji „Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu, dowolną techniką plastyczną, pracy przedstawiającej ulubioną postać z bajki czytanej lub animowanej.

Swoje prace na konkurs nadesłało 315 uczniów ze szkół Przemyśla oraz powiatu przemyskiego.

Jury spośród autorów nadesłanych plakatów wyłoniło laureatów. Komisja konkursowa przyznała również WYRÓŻNIENIA. Otrzymali je:

Marsela Demyanchuk – kl. III, SP Nr 17 w Przemyślu,

Makar Demyanchuk – kl. III, SP Nr 17 w Przemyślu,

Orest Horków – kl. II, SP Nr 17 w Przemyślu.

Laureaci konkursu oraz osoby wyróżnione otrzymały dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez PBW w Przemyślu, zaś pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim, którzy przesłali do nas swoje prace gratulujemy kreatywności, talentu i chęci do podejmowania dodatkowych zadań pozaszkolnych. Dziękujemy Wam za otwartość wobec naszej inicjatywy i zachęcamy do udziału w podobnych formach w przyszłości.

Biblioteka Pedagogiczna w Przemyślu – Strona główna (pbw.org.pl)