Dzień Przedszkolaka

20 WRZEŚNIA – OGÓLNOPOLSKI

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Z tej okazji Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak przekazuje list dla naszych dzielnych przedszkolaków.

Drodzy i Szanowni,

     20 września to dzień szczególny – ogłoszony przez Sejm RP – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jest to Wasze święto – najmłodszych, dla których przedszkolna zabawa i nauka jest wielką przygodą. Wielu z Was chciałoby już być dorosłymi – tak jak mama, tata, pani w przedszkolu czy ja. Zdradzę Wam jednak pewną tajemnicę – nie trzeba się spieszyć do tego, aby być dorosłym. Być przedszkolakiem jest super. Każdy dzień jest nową przygodą – w przedszkolu czekają kolorowe zabawki, ciekawe zajęcia i radośni opiekunowie.
Mimo, że jestem już dorosły, to bardzo lubię odwiedzać przedszkola i spędzać czas razem z Wami. Przedszkole to niezwykłe miejsce, gdzie dowiecie się wielu ważnych rzeczy i przygotujecie się do nauki w szkole. Poznacie tam nowych kolegów i koleżanki oraz będziecie się świetnie bawić.

   Życzę, by Wasze święto było kolorowe, radosne i wypełnione uśmiechem. Jestem pewien, że na ten szczególny dzień Wasi opiekunowie przygotowali wiele atrakcji i specjalnych zajęć. Bądźcie weseli nie tylko dziś, ale każdego dnia, bo bycie przedszkolakiem jest naprawdę fajne.
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest wspaniałą okazją do świętowania nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych – nauczycieli i rodziców. Waszym wychowawcom życzę wiele satysfakcji z pracy w przedszkolu, by z pasją i prawdziwym zaangażowaniem pomagali najmłodszym odkrywać otaczający ich świat. Życzę, by nigdy nie brakowało im energii i zapału do pracy z dziećmi, by uśmiech towarzyszył im każdego dnia. Waszym rodzicom życzę by byli dumni patrząc jak rośniecie i rozwijacie Wasze talenty.


Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami
Marek Michalak

Сьогодні чудове свято — свято Дошкільнят!!! Вітаю віх діток, батьків, вихователів дошкільних працівників. Нехай наш сад завжди буде наповнений щасливим дзвінким дитячим сміхом, щирими посмішками, радістю і любов’ю. Нехай всі дітки будуть здорові, хай у нас завжди буде розуміння, довіра і удача. Бажаю всім добробуту і своїх успіхів.

Ваш класний керівник

Анна Михалушко

« z 3 »