Budżet Obywatelski 2024 – Remont podwórka naszej szkoły

Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2024 „Remont podwórka szkolnego przy ZSO nr 2 im. M. Szaszkewicza w Przemyślu”

BARDZO PROSIMY:
• Oddać swój głos za naszą szkołę – papierowo lub elektronicznie
Numer zadania BO 03 – Kategoria I
• Można oddać głos na jedno zadanie w każdej z trzech kategorii.
• Papierowo: należy czytelnie wpisać drukowanymi literami swoje imię, nazwisko oraz adres zamieszkania, własnoręcznie podpisać zawarte w karcie oświadczenie, a także można zagłosować za dziecko wpisując dane dziecka oraz podpisując zgodę.
• Uprawnionymi do głosowania są mieszkańcy Przemyśla.
• Dokonywanie poprawek, skreśleń w obrębie rubryki przeznaczonej do wpisania numeru zadania powoduje nieważność karty do głosowania.
• Karty do głosowania dostarczą uczniowie, można pobrać w sekretariacie szkoły i w niedzielę 8 i 15 października po każdej św. Liturgii będzie można też oddać głos w katedrze greckokatolickiej.
Щоб отримати кошти на ремонт нашого подвір’я, нам потрібно якнайбільше набрати голосів у ПЕРШІЙ КАТЕГОРІЇ, тому не будьте байдужі, допоможіть будь ласка.
ПІДТРИМАЙТЕ ШАШКЕВИЧІВКУ (проголосуйте за нашу школу) – ДЛЯ НАС ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!!
КЛІКНИ НА ПОСИЛАННЯ: https://przemysl.pl/70441/glosowanie-2024.html
До нашої школи належить тільки перша категорія в котрій вписуємо –
BO 03
Просимо переказати інформацію своїм знайомим та близьким.
Особи, котрі не зможуть проголосувати в електронному вигляді, в школі діти дістануть паперові версії. Потрібно буде тільки вписати дані. Підписані паперові версії діти мають принести до школи, віддати вихователям або віднести до міської бібліотеки чи уряду міста і вкинути до урни.
Також можна буде проголосувати за дитину, вписуючи дані дитини та підписати згоду.