Sukcesy w konkursie “Memory Master”

Dnia 22 stycznia otrzymaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “Memory Master”. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród naszych uczniów są laureaci i wyróżnieni w powyższym konkursie. I tak, laureatkami    a jednocześnie zdobywczyniami maksymalnej ilości punktów zostały Adriana Danylec oraz Iwona Charydczak, uczennice klasy 5SP.  Laureatkami II stopnia zostały Julia Potrebka i Julia Fil z klasy 5SP, a laureaci III stopnia to Damian Werhun z klasy 5SP oraz Weronika Kich z klasy 6SP. Wyróżnienia otrzymali Mikołaj Mokrauz i Paweł Cichowlaz.

Nagrodzonym i wyróżnionym uczniom składamy serdecznie gratulacje, wszystkim uczestnikom dziękujemy za podjęcie wyzwania i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.