25. Bal charytatywny w Krośnie

W sobotę 13 stycznia, w hali MOSiR w Krośnie, odbył się Noworoczny Bal Charytatywny dla dzieci i młodzieży z Podkarpacia. Organizowany jest przez firmę Nowy Styl od 2000 r. Jubileuszowa impreza nosiła hasło “Spotkanie przyjaciół”. Główne cele imprezy to szerzenie tolerancji, dobra zabawa i edukacja. W zabawie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły: klasa 8 SP oraz 1 i 2 klasa liceum pod opieką Pani Dyrektor Joanny Baran, Pan Dyrektora Piotra Pipki, Pani Marii Ficak i Pani Małgorzaty Chaszczyn. Dla wszystkich uczestników organizowane były gry i zabawy sportowe. Zaproszeni na bal, mogli wziąć udział w konkursie, przygotowując “kartki z pamiętnika” – prace plastyczne, będące wspomnieniami z poprzednich edycji balu. Podobnie jak w poprzednich latach, na imprezę przybył Mikołaj, który rozdał uczestnikom balu prezenty ufundowane przez firmę Nowy Styl. Wszyscy bawili się świetnie.

Organizatorom balu serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

« of 8 »