Zajęcia komputerowe w ramach projektu CMI.

W naszej szkole odbyła się już 2 lekcja zajęć CMI w ogólnopolskim projekcie grantowym ogólnym, wspierający talenty informatyczne. Zajęcia oczywiście z kodowania i algorytmów, zaczynamy poznawać język programowania. Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Dlatego dołączyliśmy do projektu CMI. Inspirujemy rozwój kodowania, myślenia obliczeniowego by rozwijać nowe pomysły i wprowadzać innowacje na przyszłość.

W roku szkolnym 2020/2021:
W naszej szkole grant otrzymał p. Rafał Włodek

Bezpłatne zajęcia dla utalentowanych uczniów klas 5 – 8, nauka programowania, tworzenia algorytów, przygotowanie do różnych konkursów informatycznych, programowanie robotów, mikroprocesorów atmega, raspberry pi w ramach kółka informatycznego CMI będą odbywały się we wtorki – godz. 16.00 – 17.30 w sali komputerowej – grant ogólny.