Sukces uczniów klasy 6 Szkoły Podstawowej nr 17 im. Markiana Szaszkewicza

W ostatnich dniach Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie ogłosiła wyniki sprawdzianu, który odbył się 4 kwietnia 2013 r.  Uczniowie klasy 6  piszący standardowe arkusze uzyskali bardzo wysokie wyniki. Średni wynik klasy to 29,2 punktów,  co stanowi 73% poprawnych odpowiedzi. W województwie podkarpackim średni wynik punktowy to 24,3 punktów, co dawało 61% poprawnych odpowiedzi. Uczniowie, którzy pisali sprawdzian na arkuszach dla słabo widzących 24pkt uzyskali średni wynik  33 punktów. Zgodnie z tabelą skali staninowej średnich wyników sprawdzianu dla szkół  uczniowie  naszej szkoły uzyskali 8 stanin.

Składam serdeczne gratulacje uczniom i nauczycielem   osiągnięcia wysokich wyników na sprawdzianie.

Piotr Pipka –dyrektor szkoły.