Próbna Matura z Operonem. Uczniowie Szaszkewicziwki na 1 miejscu w woj. podkarpackim, na 5 miejscu w Polsce!

88% uczniów klas trzecich szkół ponadgimnazjalnych z województwa podkarpackiego, w ramach przygotowań do tegorocznego egzaminu dojrzałości, zmierzyło się z maturą próbną przygotowaną przez Wydawnictwo Operon. Wyniki jakie maturzyści naszej szkoły osiągnęli z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych uplasowały ich na 1 miejscu w województwie! Dzięki wspaniałym rezultatom uczniów 3 klasy liceum, w zestawieniu łącznym, ZSO Nr 2 w Przemyślu jest na 5 miejscu wśród dziesięciu najlepszych szkół w kraju!

Naszym maturzystom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów podczas majowych egzaminów !

Top 10 najlepszych szkół w całej Polsce:

1. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Księży Pallotynów, CHEŁMNO

2. Liceum Ogólnokształcące towarzystwa Szkolnego im. Reja, BIELSKO-BIAŁA