List Rodziców do nauczycieli i pracowników szkoły

List skierowany do nauczycieli i pracowników ZSO nr 2 od Rodziców naszych uczniów. Kliknij tutaj:   List Rodziców

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie, życzliwość i wyrozumiałość. Cieszymy się, że okazujecie nam solidarność, popieracie nasze działania i jesteście naszymi sprzymierzeńcami w słusznej sprawie.

Jest to trudny czas dla Was i Waszych dzieci, jak również dla nas, nauczycieli            i pracowników szkoły. Mamy nadzieję, że moment, w którym to kwestie edukacji znajdują się w centrum uwagi w wielu domach i społecznościach, pozwoli nam wszystkim wyciągnąć właściwe wnioski i podjąć wspólne działanie na rzecz dobra dzieci.

Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie, przepraszamy za wszelkie niedogodności,        a z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, życzymy zdrowia, optymizmu, spokoju   i wszelkiej pomyślności.

Nauczyciele i pracownicy ZSO nr 2 w Przemyślu.

Дорогі Батьки,

Сердечно дякуємо за Вашу підтримку, доброзичливість , зрозуміння,  добре слово. Тішить нас, що проявляєте Вашу солідарність  разом з нами, підтримуєте наші починання.

Ми свідомі того, що це є важкий час, як для Вас, Ваших дітей  так і для нас, вчителів, працівників школи. Маємо надію, що цей час, коли проблеми освіти є в центрі уваги у домівках кожного із нас , то це дозволить усім нам зробити правельні висновки і разом діяти на користь спільного добра  наших дітей.

Ще раз дякуємо за підтримку, а з  нагоди наближаючих Великодніх Свят  бажаємо здоровя, оптимізму, миру і благополуччя!