Certyfikat “Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom”

SONY DSCW Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie w środę 8 czerwca br. odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2015/2016. Dyrektor naszej szkoły odebrał certyfikat “Szkoła przyjazna utalentowanym uczniom”.  Uczennica 1 klasy Gimnazjum nr 7 Natalia Kich została nagrodzona za uzyskanie 1 miejsca w konkursie języka ukraińskiego. Nagrody zostały wręczone przez Panią Ewę Leniart Wojewodę Podkarpackiego i Panią Małgorzatę Rauch Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Gratulujemy wszystkim uczniom. którzy uzyskali tytuł laureata i finalisty w konkursach przedmiotowych w tym roku szkolnym. Życzymy dalszych sukcesów. DSC_0392

Screenshot_68