Nowy Styl konsekwentnie wspiera naszą szkołę

        Charytatywny Bal Noworoczny to impreza dla placówek i organizacji opiekuńczo-wychowawczych z Podkarpacia. Wyróżnikiem Balu był ciekawy scenariusz z bogatym programem artystycznym, poczęstunkiem, angażowaniem gości w warsztaty tematyczne, zabawy integracyjne oraz przekazywanie prezentów od sponsora grupy „Nowy Styl”. Tradycyjnie od kilkunastu lat nasi uczniowie otrzymywali zaproszenie na to osobliwe wydarzenie. Jednakże pandemia koronawirusa wymusiła na firmie zmianę formuły wydarzenia. W tym roku, ze względu na bezpieczeństwo gości, Nowy Styl nie organizował spotkania w Krośnie, ale nie zrezygnował ze zwyczaju styczniowego obdarowywania gości prezentami. Firma zebrała informacje o potrzebach rodzin, placówek i organizacji, które co roku gościły na balu, a następnie przygotowała dla nich upominki. Co więcej, do kilku wybranych placówek udał się firmowy Mikołaj, aby osobiście przekazać prezenty (19 stycznia 2022 roku odwiedził także naszą szkołę).

W rolę Świętego Mikołaja wcielił się Krzysztof Duliński – wieloletni organizator balu.

        Najmłodsi uczniowie przygotowali program artystyczny na powitanie wyjątkowego gościa. W nagrodę za atrakcyjny występ Mikołaj na ręce dyrektora p. Piotra Pipki przekazał ogromny wór słodyczy dla dzieci, a także wyposażenie do jednej z sal lekcyjnych, w postaci krzesełek dla uczniów.

        Nowy Styl organizuje to wydarzenie cyklicznie od 2000 roku. Już po raz 23. firma przekazała prezenty będące odpowiedzią na bieżące potrzeby. Jednym z głównych inicjatorów i organizatorów tej imprezy jest Jerzy Krzanowski – prezes Grupy Nowy Styl w Krośnie, ówczesny Konsul Honorowy Ukrainy w Rzeszowie.

« z 3 »