Godło Polski Herb Przemyśla

Sukces w konkursie “Dom moich marzeń”

Zakończenie X edycji konkursu „DOM MOICH MARZEŃ”

Jesienią każdego roku uczniowie IV klasy naszej szkoły uczestniczą w Konkursie plastycznym organizowanym cyklicznie przez Podkarpacką Okręgową Izbę Architektów RP w Rzeszowie. Udało się i w tym roku, mimo utrudnień związanych z przejściem na zdalne nauczanie. Wykonanie prac poprzedziła lekcja o architekturze. Po czym uczniowie wykonali piękne rysunki.

Prace laureatów oraz wyróżnionych uczniów szkół podstawowych klas IV z województwa podkarpackiego zostały umieszczone na kartach kalendarza na 2021r. oraz zaprezentowane w galerii wystaw w holu siedziby Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektów RP w Rzeszowie.

10 stycznia w siedzibie Podkarpackiej Okręgowej Izbie Architektów odbyło się otwarcie wystawy oraz wręczenie nagród dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac biorących udział w X edycji konkursu plastycznego „Dom moich marzeń”.

W konkursie wzięło udział  18 szkół z regionu, wpłynęło 133 prac konkursowych.

  Po burzliwych obradach jury wyłoniło 20 laureatów oraz 31 wyróżnień. Wśród nich uczennice naszej szkoły:

OLGA WERHUN – Laureat, MYROSLAVA KOLII – Wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie, jak również ich opiekunom. Zapraszamy do wzięcia udziału w XI edycji konkursu „Dom moich marzeń” we wrześniu 2021 r.

Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

      W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty, informuję, że w klasach 4-8 szkoły podstawowej oraz liceum nauczanie zdalne przedłużone zostało o 2 tygodnie tj. do dnia 14 marca 2021 r. Oddział przedszkolny i klasy 1-3 szkoły podstawowej będą kontynuowały naukę tradycyjnie, w trybie stacjonarnym.

Dyrektor Szkoły – Piotr Pipka

1 2 3 72