Osiągnięcia uczniów

2001/2002
Piotr Pipka – laureat XXVIII Olimpiady Geograficznej

2002/2003
Anna Wołszczuk – III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim ” O złotą szpilkę”
Tomasz Hajduk – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie ” Spór o upamiętnienie Przeszłości”

2003/2004
Klasa III Gimnazjum-II miejsce w Polsce w konkursie „Western Union bliżej nas”

2004/2005
Natalia Saładiak – laureatka w konkursie matematyczno-przyrodniczym Szkoła podstawowa
Jarosław Bodnar – finalista konkursu fizycznego
Omelan Ficak – lureat III miejsca w wojewódzkim konkursie „Moja ojcowizna”
Julia Kosa – I miejsce w województwie- konkurs plastyczny „Moje piękne Podkarpacie”
Anna Wołoszczuk – finalistka XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Aleksandra Sydor – II miejsce- laureat IV Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego w Bielsku-Białej

2005/2006
Anna Wołoszczuk – finalistka XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Ołena Cikuj – Grand Prix XXV Ogólnopolskich Amatorskich Spotkań Teatrów Jednego oraz finalistka 51 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Zgorzelcu

2006/2007
Miron Ficak – laureat konkursu matematyczno-przyrodniczego -Szkoła Podstawowa
Jonatan Zazula – finalista konkursu matematyczno-przyrodniczego -Szkoła Podstawowa
Sołomija Bogusz – finalistka konkursu biologicznego -Gimnazjum

2007/2008
Natalia Saładiak – finalista konkursu matematycznego – Gimnazjum
Natalia Saładiak – finalista konkursu języka angielskiego- Gimnazjum
Andrew Rożyński – laureat konkursu plastycznego „Świeży bukiet kwiatów – Liceum Ogólnokształcące

Andrew Rożyński – laureat III woejwódzkiego konkursu plastycznego „Porozmawiajmy o ADIS” – LO

2008/2009
Sołomija Bogusz – finalista XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej – Liceum Ogólnokształcące
Anna Stepan – finalista konkursu polonistycznego – Gimnazjum
Miron Ficak – finalista konkursu fizycznego – Gimnazjum

Drużyna szachowa (Jonatan Zazula, Miron Ficak, Władysław Juchymyszyn, Emilia Szumada) – 1 miejsce w okręgu przemyskim w szachach. – Gimnazjum

2009/2010
Miron Ficak – laureat konkursu matematycznego – Gimnazjum
Miron Ficak – laureat konkursu fizycznego – Gimnazjum
Miron Ficak – finalista konkursu geograficznego – Gimnazjum

2011/2012
Anna Stepan – finalista XLII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego – Liceum

2012/2013

Maryna Leskiw – laureat konkursu biologicznego – Gimnazjum

2013/2014

Laureaci konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum: Oksana Romaniec, Natalia Choma, Mikołaj Pipka, Aleksandra Sadowska, Justyna Romaniec, Klaudia Kuźmiak, Aleksander Mokrauz, Katarzyna Fizio, Anna Kostowa, Magdalena Kuźmiak

2014/2015

Mikołaj Pipka – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

2015/2016

Laureaci konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum: Natalia Kich, Olena Lopaczak, Magdalena Węgielnik, Aleksander Mokrauz

2016/2017

Wiktoria Rogólska – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

Natalia Kich – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

Magdalena Węgielnik – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

2017/2018

Natalia Kich – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

Magdalena Węgielnik – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

Yelyzaveta Naumenko – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

Justyna Bagińska – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

Olga Borys – laureat konkursu języka ukraińskiego – Gimnazjum

Sofija Borys, Mikołaj Mokrauz – laureaci konkursu języka angielskiego ‚Memory Master’ – Szkoła Podstawowa

Julia Fil – laureat konkursu języka angielskiego ‚Olimpusek’ – Szkoła Podstawowa.

SERDECZNE GRATULACJE!